Monitoring vozidiel

Vytlačiť

 

V súčastnosti, je kvalitná logistika jedným z hlavných faktorov ovplyvňujúcich hospodársky výsledok spoločnosti. Riadenie dopravných a prepravných zdrojov a správa vozového parku je hlavnou súčasťou logistiky a to nie len dopravných spoločností.  

Satelitné sledovanie vozidiel alebo aj GPS monitoring vozidiel, predstavuje jeden z nástrojov zefektívnenia riadenia vozového parku firmy. Pre dopravené spoločnosti sa tak otvára možnosť zvyšovania kvality služieb ponúkaných zákazníkom. Vaša pridaná hodnota pre zákazníka, predstavuje aj nárast zisku spoločnosti. Monitorovanie je určené aj pre firmy a jednotlivcov, ktorý potrebujú skvalitniť riadenie vlastného vozového parku. Zjednoduší sa záznam knihy jázd, vyriešite kontrolu súkromných a služobných jázd zamestnancov, zjednoduší sa správa údržby vozidiel a mnoho iného. Získate tak nástroj na zníženie nákladovosti firemnej dopravy. V neposlednom rade, systém predstavuje určitý bezpečnostný prvok Vášho vozidla. 

Sledovanie vozidiel predstavuje komplexný zber údajov a neobmedzuje sa iba na polohu vozidla. Systém môže zaznamenávať, okrem základných údajov, ako je poloha, rýchlosť, najazdené kilometre, aj informácie z riadiacej jednotky vozidla, prihlásenie vodiča, súkromnú a služobnú jazdu, meranie spotreby PHM pomocou palivovej sondy či sledovanie teploty v chladiarenskom boxe. Tieto údaje, pri správnom vyhodnotení, tak tvoria dôležitú informáciu potrebnú pre riadenie. 

Spoločnosť ALLNIS ponúka v oblasti monitoringu vozidiel moderné a inovatívne riešenie od firmy Aldobec technologies. Tvorí ho kombinácia monitorovacej jednotky ALC vo vozidle a flexibilného riadiaceho softvéru Dispečer, prístupného cez internet. 


O systéme Dispečer.sk

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.