slide2

Zónové ozvučenie a Multiroom riešenia -  audio systémy pre každý objekt.

speaker

Viac zónové ozvučenie sa využíva na ozvučenie väčších priestorov ktoré sú členité alebo si vyžadujú rozdelenie do samostatných zón. Môžu to byť rôzne prevádzky ako reštaurácie a kaviarne, školiace a konferenčné priestory, úrady, hotely, čerpacie stanice PHM, ale aj rodinné domy. Pre rozsiahlejšie priestory môžu byť tieto systémy aj súčasťou požiarno evakuačného rozhlasu.


logoozvucenie

Profesionálne zvukové systémy pre viac zónové ozvučenie a Multiroom riešenia pre rodinne domy, využívajú tzv. distribučné viac kanálové zosilňovače. Na kratšie vzdialenosti, s použitím kvalitného kábla, je signál vedený priamo do reproduktorov a na dlhšie vzdialenosti sa využíva tzv. aktívna linka. Tú predstavuje samostatný zosilňovač, alebo sieť zosilňovačov, umiestnených mimo distribučný zosilňovač. Ako zdroj signálu je možné použiť rôzne multimediálne prehrávače, CD/MP3/DVD prehrávače, tunery a multitunery, ale aj mikrofóny. 

 logoiqhome

Samozrejmosťou je lokálne ovládanie pomocou ovládačov prepojených zbernicou, ako aj pripojenie lokálneho zdroja signálu. Tieto systémy je možné začleniť do ďalších prvkov domácej automatizácie a inteligentnej elektroinštalácie. Výrazným zvýšením užívateľského komfortu ovládania multiroom systému je možnosť využitia smartphonov a tabletov spoločnosti Apple a tiež fungujúcich na systéme Android

 

Jednoduchosť, prehľadnosť, kvalita a dostupnosť vo všetkých častiach domu, sú hlavnými charaktermi systému. Všetko je zabudované do interiéru, nič neruší, nezavadzia, iba hudba, ako si ju prajete počuť. To všetko je Multiroom profesionálne zvukové riešenie.

 

 Ponuka nších služieb                               Produkty v oblasti ozvučenia

            arrow                                                                       arrow

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.