Zabezpečte svoj majetok a ochránte to čo je dôležité pre Vás aj Vašu rodinu.

security

Alarm - elektronický zabezpečovací systém (EZS) je jedným z dôležitých prvkov zabezpečenia objektu, priestoru alebo predmetu. Tieto systémy neslúžia prioritne na zabránenie nepovolaného vstupu alebo krádeže, ale včas a efektívne informujú o možnom riziku. Spolu s mechanickou ochranou tak zvyšujú celkovú bezpečnosť a chránia Váš majetok pred nežiaducimi faktormi bežného života. Základnou funkciou EZS je informovať majiteľa objektu o nepovolenom vstupe do objektu, prípadne aj bezpečnostnú službu alebo políciu na pult centrálnej ochrany (PCO).

logohomecontrol

Súčasné zabezpečovacie systémy sú dnes často rozširované aj o kontrolu a ochranu pred nebezpečenstvom požiaru alebo výbuchu. Moderné systémy ponúkajú aj funkcie domácej automatizácie a tak môže alarm slúžiť aj na ovládanie osvetlenia, garážovej brány, ale napríklad aj kúrenia a iných zariadení. 

 

logogsmalarm
Výber správneho alarmu pre Váš objekt nie je jednoduchá záležitosť. Pri návrhu riešenia je potrebná obhliadka a posúdenie objektu z pohľadu bezpečnostného rizika, prípadne aj požiadaviek poisťovne. Na trhu je veľký výber zabezpečovacích systémov v rôznej cenovej kategórii ako aj technickej kvalite. Kvalitné komponenty však nezaručujú aj bezproblémový chod systému. Dôležitou súčasťou je tak aj odborná montáž systému.

 

Naša rada, pokiaľ chcete kvalitné zabezpečenie Vášho majetku, nekupujte lacné alarmy od pochybných výrobcov a neinštalujte si ich svojpomocne. My Vám radi spravíme návrh EZS presne pre Váš dom, byt, kanceláriu či sklad, tak aby bola dosiahnutá maximálna ochrana za rozumnú cenu.

 

Ponuka nších služieb                               Produkty v oblasti bezpečnosti

            arrow                                                                       arrow

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.