bannervoip

VoIP telekomunikačné riešenia pre Vaše podnikanie aj domácnosť.

commutator

Neustále rozširovanie zavádzania vysokorýchlostného internetu napomohlo aj rozšíreniu IP telefónie. Operátori dnes už štandardne ponúkajú v balíku služieb okrem dát a televízie aj hlasové služby, ktoré využívajú práve VoIP technológiu. Súčasná situácia na telekomunikačnom trhu tiež napomáha rozvoju a VoIP systémy ponúkajú viac a za výhodnejšiu cenu oproti klasickým riešeniam.


logoiptelekom
VoIP – Voice over Internet Protocol – je technológia umožňujúca prenos zdigitalizovaného hlasu pomocou internetového protokolu, hlas je zakódovaný pomocou kodekov a paketovo posielaný príjemcovi, niektoré používané protokoly umožňujú prenos videa a môžete tak realizovať aj videohovory. Technológia VoIP nemá snahu vytlačiť súčasné používané analógové, digitálne alebo GSM telekomunikačné technológie, no určite má niekoľko výhod oproti konvenčným technológiám.

 

 logotelekom
VoIP riešenia dokážu zabezpečiť úlohy, ktoré môžu byť omnoho zložitejšie dosiahnuteľné pri použití klasických telekomunikačných technológií a dokážu tak spojiť viacero služieb dostupných cez Internet. Videokonferencie, správa telefónnych zoznamov, on-line signalizácia dostupnosti, mobilita služieb a v neposlednom rade volania medzi viacerými pobočkami na jednej sieti zadarmo a výhodné balíky služieb na volania do ostatných sietí, sú len časťou ponúkaných služieb a výhod.

 

Na trhu je dnes už dostatočný výber VoIP telekomunikačnej techniky aj služieb a zorientovať sa v nich už môže byť náročnejšie. Ak si neviete vybrať alebo potrebujete odbornú radu, radi Vám navrhneme a zabezpečíme riešenie na mieru pre Vaše podnikanie aj domácnosť.

 

 Ponuka nších služieb                                     Odporúčané produkty

            arrow                                                                       arrow

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.