accessbanner

Prístupové systémy - bezpečnosť Vášho majetku aj rodiny.

Security Reader 128
Prístupové systémy slúžia na riadenie prístupu a evidenciu osôb vstupujúcich do objektov podľa prístupových práv. Samotná identifikácia môže byť vykonaná identifikačným prvokom – elektronickým čipom, ale tiež zadaním kódu na vstupnej klávesnici alebo ich kombináciou. Identifikačným prvkom môže byť aj ľudské telo a prístupový systém je riadený na základe vloženia biometrického údaja človeka, napríklad odtlačku prsta. Niektoré systémy pracujú aj na základe rozpoznania evidenčného čísla vozidla, telefónneho čísla, čiarového kódu a podobne.


logoaccess
Jednoduché prístupové systém sú väčšinou riadené autonómnou čítačkou a oprávneným osobám umožňujú prechod cez dvere, prípadne vykonanie inej citnosti Zložitejšie – inteligentné prístupové systémy, pozostávajú z čítačiek a riadiacich jednotiek, ktoré môžu pracovať buď samostatne alebo v sieti. Na ich nastavenie sa používa softvér a umožňuje definovať prístupové práva, vytvárať rôzne skupiny aj časové zóny. Umožňujú aj prepojenie na bezpečnostné a kamerové systémy alebo sami vykonávajú aj obrazový záznam prístupov.

 

logodoorcom
Prístupové systémy sú často aj súčasťou dochádzkových systémov, domových vrátnikov, alebo priamo dverných zámkov je možné použiť aj na kontrolu a ovládanie výťahu. Vykonávacím prvkom prístupového systému býva najčastejšie elektromechanicky alebo elektromagneticky zámok, tiež tak silové elektromagnety a iné servo-systémy a pohony brán a dverí. Vzhľadom na vysokú frekvenciu pohybu osôb v bytových domoch, je použitie prístupových systémov veľkou výhodou, ako aj zvýšením bezpečnosti. Aj pre bytové domy je možné integrovať prístupový systém priamo do audio a video vrátnikov.

 

Pokiaľ hľadáte pre svoj dom, bytový dom alebo podnikateľský priestor vhodný prístupový systém a neviete si vybrať alebo potrebujete odbornú radu, radi Vám navrhneme a zabezpečíme riešenie na mieru pre Vaše podnikanie aj domácnosť.

 

 Ponuka nších služieb                                    Odporúčané produkty

            arrow                                                                       arrow

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.