cctvbanner

Kamerové systémy pre Vaše podnikanie aj pre Vašu bezpečnosť.

homecctv

Kamerové systémy sú v súčasnosti dôležitou súčasťou bezpečnostného systému. Využívajú sa na efektívnejšie stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí v monitorovanom objekte. Video signál z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať a vytvárať záznam. Kamerový systém chráni Vás, Vašu rodinu a Váš súkromný alebo firemný majetok.


logocctv
Najčastejšie používaný CCTV systém, hlavne pre výhodnú cenu, je analógový. Analógový je však v podstate už len samotný prenos obrazu. Digitalizácia sa udomácnila aj v tejto technológii a časy záznamu obrazu na VHS pásky sú už dávno preč. Vďaka rýchlemu pokroku a veľkému rozšíreniu sa IP technológie uplatňujú stále častejšie aj pri CCTV systémoch. IP kamerový systém, vďaka digitalizácii videosignálu, zabezpečuje kvalitný prenos obrazu vo vysokom rozlíšení a dosahuje tak výrazne lepšie parametre, ako klasický analógový systém.

logoiqhome

 

Kamerové systémy je dnes možné integrovať aj do ďalších systémov v objekte. Stávajú sa tak súčasťou zabezpečovacích systémov EZS, ale tiež môžu byť prepojené s dorozumievacím systémom, multimediálnym systémom a sú tak dôležitým prvkom inteligentných elektroinštalácií.

 

 

Na trhu je veľký výber kamerovej techniky v rôznej cenovej kategórii ako aj technickej kvalite. Kvalitné komponenty však ešte nezaručujú aj bezproblémový chod systému. Dôležitou súčasťou je tak aj odborný návrh aj montáž systému. To všetko Vám vieme zabezpečiť na mieru pre Váš dom, kanceláriu či sklad, tak aby bola dosiahnutá maximálna kvalita za rozumnú cenu.

 

 Ponuka nších služieb                                     Odporúčané produkty

            arrow                                                                       arrow

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.