doorcombanner

Domové vrátniky - moderné a bezpečné bývanie aj podnikanie.

CLD AudioIcon Blue
Domové vrátniky - dorozumievacie zariadenia vo všeobecnosti súžia na komunikáciu medzi osobami v rámci objektu kde je takýto systém inštalovaný. Najčastejšie použitie je na komunikáciu medzi osobou ktorá do objektu chce vstúpiť a osobou alebo osobami ktoré sa v objekte nachádzajú. Využitie nachádzajú samozrejme aj v iných prípadoch, no ich najčastejšie použitie je práve ako domové vrátniky (interkomy).


logodoorcom
Hlavným prvkom takéhoto systému je vstupná jednotka a telefón alebo monitor umiestnený v objekte. Princíp činnosti je jednoduchý, inicializáciou vstupnej jednotky sa aktivuje signalizácia prichádzajúceho hovoru. Zdvihnutím slúchadla alebo stlačením tlačidla sa aktivuje audio alebo video hovor a dochádza k obojsmernej komunikácii. Takýto systém ponuka väčšinou aj možnosť ovládania elektrického zámku vo dverách. Vstupné jednotky môžu tiež obsahovať aj prístupový systém na bezkontaktné karty alebo kódový zámok.

 

logoiptelekomDomové vrátniky bežne rozlišujeme na audio a video vrátniky, čiže umožňujú obojsmernú hlasovú alebo hlasovú aj video komunikáciu zo vstupnej jednotky Z pohľadu použitej technológie môžeme rozdeliť vrátniky na analógové a digitálne. Samostatnou kategóriou sú komunikátory pripojiteľné k pobočkovej ústredni alebo telekomunikačnej sieti a tiež IP komunikátory. V praxi sa stretávame s vrátnikmi iba pre jedného účastníka alebo pre viacerých účastníkov. K dispozícii sú aj verzie ktoré majú viac vstupných jednotiek alebo viac telefónov, alebo je tiež systémy umožňujúce voliť účastníka pomocou kódu na klávesnici vhodné pre bytové domy a objekty s väčším počtom účastníkov, napríklad kancelárske priestory.

 

Pokiaľ hľadáte pre svoj dom, bytový dom alebo podnikateľský priestor vhodný dorozumievací systém a neviete si vybrať alebo potrebujete odbornú radu, radi Vám navrhneme a zabezpečíme riešenie na mieru pre Vaše podnikanie aj domácnosť.

 

 Ponuka nších služieb                                    Odporúčané produkty

            arrow                                                                       arrow

 

 

 

  atcom

dispecer logo

 

 

ALLNIS, s.r.o.
Tranovského 31
Bratislava 841 02
+421 903 97 11 67
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.